A BRFK a Facebook-oldalán számolt be az Erzsébet hídi csata újabb fejleményéről: a bejegyzés szerint szivárványos zászlókat szedett le és dobott a Dunába az Erzsébet hídról négy fiatal pénteken éjfél előtt.
A BRFK rendőrei perceken belül elfogták őket, az V. Kerületi Rendőrkapitányság rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt indított ellenük eljárást.
A Pride hetében a hírek fókuszába kerültek az Erzsébet hídra kihelyezett zászlók, amiket a Dunába dobtak, pótoltak, kiegészítettek, majd megint ledobtak, és még nincs vége a napnak.
