Fidesz: a kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár!


A Fidesz azt követeli a kormánytól, hogy haladéktalanul fizesse ki a kárenyhítő támogatást a kisebb, független benzinkutak számára.

Havasi Bertalan, a Fidesz kommunikációs igazgatója az MTI-hez szombaton eljutatott közleményében hangsúlyozta, a kormányváltás nem teszi meg nem történtté a megállapodást a kisbenzinkutakkal.

Emlékeztetett: az Orbán-kormány bevezette az üzemanyagárstopot, hogy megvédje a magyar családokat az egekbe szökő benzináraktól, ezzel egyidejűleg megállapodott a kisebb, független benzinkutakkal, hogy kompenzálja az ebből adódó veszteségeiket.

Az azóta hivatalba lépett Tisza-kormány azonban semmit sem tett a megállapodás végrehajtása érdekében, igyekszik "elsunnyogni" a kifizetést - mutatott rá az ellenzéki párt kommunikációs igazgatója.

"Ami jár, az jár, a Fidesz követeli, hogy Magyar Péter kormánya haladéktalanul fizesse ki a kárenyhítő támogatást!"

- írta közleményében Havasi Bertalan.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!