Ez már háború! Magyar zászlókat dobálnak a Dunába az Erzsébet hídról (Videó)


Felszólítjuk a rendőrséget, hogy holnap reggelre találják meg az elkövetőt, nyolc nyomozót küldjenek értük. Foglalják le a számitógépeiket is… 

Ezekben a percekben szentségtelenítették meg a nemzeti zászlónkat az Erzsébet hídon.

Az internetre feltett élő videóból vágtuk ki a jelenetet:

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!