Felszólítjuk a rendőrséget, hogy holnap reggelre találják meg az elkövetőt, nyolc nyomozót küldjenek értük. Foglalják le a számitógépeiket is…
Ezekben a percekben szentségtelenítették meg a nemzeti zászlónkat az Erzsébet hídon.
Az internetre feltett élő videóból vágtuk ki a jelenetet:
Ez már háború!
— Vadhajtások.hu (@VadhajtasokHu) June 24, 2026
Magyar zászlókat dobálnak a Dunába az Erzsébet hídról... pic.twitter.com/Fdk6nC1nIC
