Alkotmányos úton rontottak rá a nemzetre - közölte a legújabb videójában a médiaszemélyiség.
Ábrahám Róbert szerint a jelenlegi történésekben kódolva van az, hogy csúnya vége lesz, mivel éppen megerőszakolják a nemzetet és annak identitását.
Elmondta a véleményét a Zsolti bácsi ügyről és Bangó Sándor alakításáról is, miközben kamu szélhámosok millió eurókat gyűjtenek arra, hogy megmondják, ki az a Zsolti bácsi.
A Zsolti bácsis ügyről vitatkozunk, amiről megírta már a 444 meg a Partizán, hogy nem is létezik.
Addig a Lakatos Márk nevű ragadozó, a pedofil buzi “mini pride-ot” tart az Eötvös 10-ben…
Ez az ő gyermekvédelmük, erre lett felépítve az egész kampányuk, a “működő gyermekvédelemre”…
Ennek a kulturális intézménynek a társ szervezeti iskolák és óvodák.
Ennyit a gyermekvédelemről.
