Két tömegverekedés is volt Debrecenben


Múlt héten, pár nap különbséggel, két verekedés helyszínéül is szolgált egy debreceni vendéglátóhely előtti terület. 

Mindkét alkalommal többen ütötték és rúgták egymást.

A helyi rendőrök azonnal vizsgálatot indítottak, és megkezdték a verekedők azonosítását. Vasárnap délután közülük kettőt elő is állítottak, majd csoportos garázdaság miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket. Az ügyben további elszámoltatások várhatók.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés

Támogassa munkánkat!