Államtitkári posztot kap az LMBTQ-aktivista Gyurkó Szilvia a Tisza-kormányban


LMBTQ-s oktatási miniszter, LMBTQ-s gyermekvédelmi államtitkár. Amiről a Fidesz beszélt, valósággá vált. Az történik, amire a Fidesz figyelmeztetett: elborult LMBTQ-s aktivisták kezeire játsszák a gyerekeinket!

A HVG több forrásból úgy értesült, hogy a Kátai-Németh Vilmos vezette Szociális- és Családügyi Minisztérium új gyermekvédelmi államtitkára az EU és Soros-alapítványok által pénzelt Gyurkó Szilvia, a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány alapítója lehet. 

A jogász a lapnak az értesülést telefonon nem erősítette meg, de többszöri kérdésre sem cáfolta.

A megbízatás szervezeti átrendeződéssel is jár. Az előző ciklusban a gyermekvédelmi ügyek a Belügyminisztériumhoz tartoztak, és a gondoskodáspolitikáért felelős államtitkár, Fülöp Attila felügyelte őket.

Többek között a sittes óbudai polgármester, Kiss László együttműködéséről az alapítvánnyal illetve a Mi Hazánk előterjesztéséről, melyben az LMBTQ-propaganda betiltását kezdeményezték az önkormányzatoknál.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!