Őrizetbe vettek egy főügyészségi ügyészt


Hivatali visszaélés miatt indult eljárásban végez nyomozást a Központi Nyomozó Főügyészség egyik szervezeti egysége – közölte csütörtökön reggel a Központi Nyomozó Főügyészség sajtóosztálya. 

Azt írták, hogy jelenleg, azaz a közlemény kiadásakor is nyomozati cselekményeket végeztek egy főügyészségi ügyésszel szemben.

A nyomozó ügyészek őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatják ki az ügyészt.

További információkat az ügyről egyelőre nem közöltek.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!