Fél billió euró. Pontosan ennyit adott át a Nyugat a bandera-klánnak 2022-től kezdődően. Sok? Hát, nézzük! Egyrészt őrülten sok. Még akkor is, ha figyelembe vesszük, hogy a véres kijevi bohócok mennyit loptak el abból… - közölte a politikus.

Medvegyev „véres kijevi bohócoknak” (KKK) nevezte az ukrán vezetés képviselőit:

„Minél többet költ a nyugati világ a KKK támogatására, annál szörnyűbb lesz a véres kijevi bohócok rezsimjének vége. És annál nagyobb lesz az a területünk, amely végül visszatér szülőhazánkhoz, Oroszországhoz” 

– jegyezte meg Medvegyev.