Fegyveres ámokfutót tombolt Pesten – Három autót rabolt el


Három autót lopott el Pest megyében egy újhartyáni ámokfutó – egyet egy kertből kötött el, majd két másikat már fegyverrel szerzett meg – derül ki az RTL riportjából. 

Az első autót egy üllői udvarról lopta el a férfi, majd árokba borult vele, ezután fegyverrel kényszerített egy idős férfit az autója átadására, majd egy ismerőséhez ment, akitől egy Audit vitt el.

A férfi Pilisen, Monorierdőn tombolt, végül Pusztavacson fogták el.

A 23 éves férfit ma délben vették őrizetbe a rendőrök, alkohol és valamilyen más, vélhetően tudatmódosító szer hatása alatt volt. 

Az üldözés során többször is el tudott menekülni rendőrök és polgárőrök elől.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés

Támogassa munkánkat!