Támogassa munkánkat!

Igényeljen tagsági kártyát. Kattintson IDE.

Poloska bejelentette: Az egész ország a mi kérdőívünket akarja kitölteni, meghosszabbítom a határidőt


„Új helyzet van október 23. óta. A több százezres Nemzeti Menet után mindenki számára világossá vált, hogy a TISZA mögött áll a magyar társadalom többsége. A 2026-os választást a TISZA meg fogja nyerni” – írta hétfői Facebook-posztjában Magyar Péter.

A Tisza Párt elnöke bejelentette, hogy november 4-ig meghosszabbítják a Nemzet Hangja konzultáció második szakaszának kitöltési határidejét. Magyar azt írta, azért, mert október 23. óta „még nagyobb a TISZA felelőssége, hogy milyen vállalások kerülnek bele a leendő kormány programjába”. 

Magyar szerint az eredeti határidőig is több százezren fejezték ki a véleményüket a párt által javasolt „adócsökkentésről, nyugdíjemelésről, a milliárdosok vagyonadójáról, a családok kedvezményeiről, valamint a gyermekvédelem megerősítéséről és az utóbbi 20 évben a gyermekek ellen elkövetett bűncselekmények nyilvános kivizsgálásáról”. Posztját azzal zárta, hogy a Tisza-kormány az adócsökkentés és a nyugdíjemelés kormánya lesz, és „ők a többség”. 

A Tisza elnöke október elején jelentette be, hogy a Nemzet Hangját már 200 ezren töltötték ki. A párt második ilyen akciója október 1-jén indult el. Úgy volt, hogy a Tisza 80 napos országjárásának végén, október 23-án zárul le a konzultáció, ezt a határidőt tolták most ki november 4-ig. Nem ez volt az első alkalom, hogy meghosszabbították a konzultációjuk kitöltési határidejét. Ez történt tavasszal is az első Nemzet Hangjával.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések