Szerbia belügyminisztériuma közölte, hogy tüzet nyitott egy férfi egy étterem vendégeire kedden Belgrádban – írja az MTI

A támadásban öten megsérültek.

A rendőrség tájékoztatása szerint az ismeretlen tettes három férfit és két nőt sebesített meg, az egyik nő állapota súlyos. 

A rendőrség lezárta a környéket, a tettest egyelőre nem fogták el.

A N1 információi szerint a Visnjicka Banja kerületben történt az incidens, helyi idő szerint két óra harminc perckor. A sérülteket a Szerbiai Egyetemi Klinikai Központba (UKCS) vitték.