Két autó karambolozott a X. kerületben


Összeütközött két személyautó Budapest X. kerületében, a Kőér utcában, a Gergely utca közelében. 


A főváros hivatásos tűzoltói áramtalanították a járműveket. A társhatóság is a helyszínre érkezett. A raj megszünteti a forgalmi akadályt. 

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés

Támogassa munkánkat!