Baleset történt az 1-es főúton, Pátynál


Egymásnak ütközött két személygépjármű Páty térségében, az 1-es főút 17-es kilométerszelvényénél, a lehajtó közelében. Mindkét járműben csak a sofőr utazott. 

A törökbálinti hivatásos és a pátyi önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre a mentők is kiérkeztek. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi

Cikk alatti hirdetés

Támogassa munkánkat!