Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Havas Henrik: Viktor! A Szabó Zsófiával fémjelzett Digitális Polgári Körök szart se érnek


Felnyitom Orbán Viktor szemét címmel jegyzetet közölt a közösségi oldalán a bukott tévés Havas Henrik, nem sokkal azután, hogy Takács Péter államtitkárról kemény hangú bejegyzést osztott meg a minap.

Ezzel is kezdi új posztját az újságíró: állítása szerint egy nap leforgása alatt 100 ezren elolvasták az írását, kétezernél több lájkot kapott, legalább kétszázan hozzászóltak, s majd ugyanennyien megosztották azt. 

“Viktor! Ez sok mindent jelez. A napi politikán túlmenően azt, hogy az idióta bűvészkedés a Harcosok Klubjával, vagy mondjuk a legújabban Rákay Fülöppel meg a Szabó Zsófiával fémjelzett Digitális Polgári Körök szart se érnek. Minden, ami a Fidesz körüli médiát, mondjuk a Magyar Nemzetet vagy a Mandinert illeti, az egy merő katasztrófa.”

Havas hozzáteszi, nem akart Takáccsal foglalkozni, de az államtitkár interjúja miatt meggondolta magát.

„A Fidesz kommunikációja úgy, ahogy van, pusztulat. Tessék még egyszer elolvasni a számokat!” – zárja sorait.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések