Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Vlagyimir Putyin Kínába érkezett (videó)


Vlagyimir Putyin orosz elnök megérkezett Tiencsinbe, négy napos kínai látogatásának első helyszínére.

Az orosz vezető Hszi Csin-ping kínai elnök meghívására látogat Tiencsinbe és Pekingbe.

 

Putyint a tiencsini nemzetközi repülőtéren díszőrség fogadta. Üdvözölte Csen Miner, a Kínai Kommunista Párt Politikai Bizottságának tagja, aki Tiencsin pártfőtitkára, Igor Morgulov, pekingi orosz nagykövet és magas rangú orosz diplomáciai tisztviselők. Putyin kezet rázott a jelenlévőkkel, majd elindult a tiencsini rezidenciájára.

Augusztus 31-én este a Sanghaji Együttműködési Szervezet (SCO) csúcstalálkozója kezdődik a Meijiang Kongresszusi és Kiállítási Központban Tiencsinben. Az üdvözlő ceremónia és a fotózás után a vezetők fogadáson és koncerten vesznek részt.

A pekingi díszszemlére várják Kim Dzsongun észak-koreai vezetőt, a szlovák miniszterelnököt, Robert Ficót, a szerb elnököt, Aleksandar Vučićot, a belorusz elnököt, Aleksandr Lukasenko, az iráni elnököt, Maszúd Peszeskjánt, az indonéz elnököt, Prabowo Subianto, valamint a dél-koreai nemzetgyűlés elnökét, Woo Wonsiket.

(oroszhirek.hu)

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések