A vízbe érkezést, a "splashdownt" követően a helyszínre érkezett a SpaceX két gyorsnaszádja és a Shannon mentőhajó, amelynek fedélzetére emelték az űrkapszulát.

 

Ezt követően kinyitották az űrkapszula oldalsó ajtaját, amelyen keresztül a mentőhajó legénysége és az orvosi egység segítségével kiszállt a négy űrhajós. Kapu Tibor csaknem egy órával a leszállást követően, az űrhajósok közül utolsóként, mosolyogva és integetve lépett a mentőhajó fedélzetére.

(MTI)