Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Lázár János: Magyar Péter lenézi a saját embereit!


Milyen politikai vezető, aki a saját szövetségesei neve mellé lenéző mondatokat ír? – tette fel a kérdést Lázár János, miután kiderült, hogy a Tisza Párt listázta az önkénteseit. 

Magyar Péter lenézi a saját embereit – fogalmazott Lázár János az egyik fórumán. 

Az építési és közlekedési miniszter feltette a kérdést: hogy fogja vezetni az országot, aki lenézi a saját fajtáját?

Lázár felidézte, hogy a Tisza Párt listázta a saját önkénteseit, többek neve mellett pedig sértő megjegyzések szerepelnek.

Piás, alkesz, öreg, nyugi, nem normális, bolond. Ilyeneket írnak a saját embereik neve mellé

– jegyezte meg a miniszter.

Milyen politikai vezető, aki a saját szövetségesei, a saját harcosai neve mellé lenéző mondatokat ír? Ezen kell elgondolkodni, mert a nap végén mégis az számít, hogy milyenek vagyunk – állapította meg Lázár János.

További kijelentések a Lázárinfón:

A közvélemény kutatásokról:

A pride-ról:

Poloskáról:

A tiszásokhoz is szólt Lázár János:

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések