Bombariadó volt több tatabányai intézményben és a plázában is csütörtökön.
A Vértes Center és a Tatabányai Törvényszék és a járásbíróság épülete bombafenyegetést kapott április 17-én. A bombariadóról a rendőrség is nyilatkozott – írja a KEMMA.
A Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság telefonos a lap megkeresésére arról tájékoztatott, hogy az épületek átvizsgálása folyamatban van.
A Vértes centerben levő mozi közösségi oldalán közzétett bejegyzése szerint a bombariadó idején zárva tartanak.
Tisztelt Vendégeink! A Vértes Center Bevásárlóközpont jelenleg bombariadó miatt zárva tart, ezért a mai napra (2025.04.17.) meghirdetett vetítések, az épület átvizsgálásának befejezéséig elmaradnak. A korábbi hasonló esetek tapasztalata alapján várhatóan a 15:00 óra utáni vetítések már zavartalanul elkezdődhetnek. Megértésüket és türelmüket köszönjük! – írták.
A Vértes Centernél az utcán álltak a pláza látogatói. A járásbíróságnál és a törvényszéknél is több rendőrautó volt.
Szirénázó rendőrautók lepték el egész újvárost🚨🚔☝️
Posted by Kemma.hu on Thursday, April 17, 2025
0 Megjegyzések