Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Egy sörétessel lőtte szájba magát elfogása előtt a mannheimi gázoló


Egyelőre nem keresnek más elkövetőt.

Autó hajtott a tömegbe a nyugat-németországi Mannheimben hétfőn, két ember meghalt, többen megsebesültek – tudatta a rendőrség, hozzátéve, hogy a gyanúsítottat – egy német állampolgárt – elfogták. Stefan Wilhelm rendőrségi szóvivő a sajtónak azt mondta, az „incidens” város központjában, a Paradeplatzon történt.

A tájékoztatás szerint a gyanúsított is a sebesültek között van, jelenleg őt is kórházban ápolják, a rendőrség pedig egyelőre nem keres más elkövetőt és azt közölte, folyik annak vizsgálata, bűncselekményről vagy balesetről van szó. A Bild információi szerint 

A nyomozás jelenlegi állása szerint az incidensnek nincs politikai indítéka. Az SWR, Baden-Württemberg és Rajna-vidék-Pfalz tartomány regionális közszolgálati médiuma Thomas Strobl, Baden-Württemberg tartományi belügyminiszterére hivatkozva arról tájékoztatott, hogy a gyanúsított egy 40 éves, rajna-vidék-pfalzi élő ember. 

(MTI)

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések