Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kiderült, ki készítette a hangfelvételt Vogel Evelinről és a 30 milliós követelésről


A Tisza Párt rendkívüli, vasárnap délutáni sajtótájékoztatóján lejátszott hangfelvétel készítőjéről eddig csak annyit lehetett tudni, hogy egy Tisza Párt körül segítő barát lehetett, viszont hétfőre már az sem titok, hogy ki ez a barát. Hanzel Henrik üzletember a saját közösségi oldalán tette közzé, hogy ő készítette a felvételt, amelyen Vogel Evelin 30 millió forintot követelt azért, hogy „ne legyen görény” és „ne borítson mindent.”

A vasárnapi rendkívüli sajtótájékoztatón Magyar Péter bemutatott egy hangfelvételt arról, hogy volt barátnője, Vogel Evelin 30 millió forintot követel azért, hogy „ne borítson mindent”. Hétfői közleményében a Tisza Párt elnöke arról beszélt, hogy kizárják a pártból Vogel Evelint, és zsarolásért feljelentést tesz ellene a rendőrségen. 

A hangfelvétel készítőjéről eddig csak azt lehetett tudni, hogy „egy Tisza Párt körül segítő barát”. Viszont hétfőn előbújt az árnyékból, és a saját Facebook-oldalán tette közzé – amit a hvg.hu talált meg elsőként –, hogy nagyon nem akarta, de „nem volt más választása”, ugyanis nem hagyhatja „tönkretenni több millió magyar ember álmát.”

HANZEL HENRIK VÁLLALKOZÓ AZZAL EGÉSZÍTETTE KI POSZTJÁT, HOGY AZÉRT KÉSZÍTETTE A FELVÉTELT, MERT JÚNIUSRA VOGEL MÁR „ÖT TISZA PÁRTHOZ KÖZELI EMBERT ZSAROLT MEG.”

„Amikor engem megkeresett, még nem gondoltam volna, hogy pénzért tényleg eladja magát és a hazáját a Fidesznek. De megtörtént” – írta az üzletember, aki azt is hozzátette, hogy állampolgári kötelességének érezte nyilvánosságra hozni a felvételt.

Ez itt Vogel Evelin valódi arca. Saját szavaival mondja el, mire készül

– írta végül és belinkelte a felvételt.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések