Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Elindította Minecraft-szerverét Gyurcsány Ferenc


Beváltotta november eleji ígéretét, és elindította saját Minecraft-szerverét Gyurcsány Ferenc. 

A TikTokon lehetetlen volt elkerülni Gyurcsány minecraftos videóit, megszavaztatta azt, hogy túlélő vagy kreatív módban lehessen játszani, majd azt is, hogy a játékosok egymás vagy szörnyek ellen küzdjenek. Előbbi nyert. Szombat délután végre „belőtték a cuccot”, „ready, set, go”, lehet gamelni, de csak jogtiszta szoftverrel - írja a Soros-blog.

Egyébként a lengyel kormány már 2020-ban elindította a saját Minecraft-szerverét. A játék tulajdonképpen egy ügyesen felépített játszótér, amelyben a játékosok még ügyesebb dolgokat tudtak maguknak csinálni, de alapvetően a barkácsolást szimulálja: építeni, beszélgetni, nyersanyagot termelni és feldolgozni lehet a különféle világokban, de a kompetitívebb játékosok akár szörnyek ellen is küzdhetnek. Kiadtak történetmesélős fejezeteket is, 2025-ben pedig megjelenik a film.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések