Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Rosszul lett egy lakos a világtól elzárt Kisorosziban, be kellett vetni a katonai helikoptert


Katonai helikopterrel kellett kimenteni egy kisoroszi lakost az árvíz által elzárt településről, miután rosszul lett – számolt be az ATV.


Molnár Csaba, Kisoroszi polgármestere – aki immár az ötödik árvizet menedzseli településvezetőként – a csatorna híradójának azt nyilatkozta,

minden segítséget megkaptak az állami szervektől,

és a kommunikáció is gördülékenyen ment. A vészhelyzet kapcsán azt nyilatkozta, hogy a súlyos beteg helyi lakos rövid idő alatt kórházba került, reméli, jobbulás következik be az állapotában.

Hozzátette, a megépített védművek is jól vizsgáztak.

Az ATV híradójában elhangzott, a Dunakanyarban is szombat hajnalban tetőzött a Duna. Azóta folyamatosan megy le a vízszint.

Minden a lakosság rendelkezésére áll

A korábbi napokban, a Dunakanyarban található települést napokra elzárhatja a víz a külvilágtól. Azonban mind a térség országgyűlési képviselője, Vitályos Eszter, mind a polgármester megnyugtatott mindenkit, 

Minden, ami a lakosság biztonságos ellátáshoz szükséges, a rendelkezésükre áll.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések