A fiatal aktivista Vogel Evelin megrázó interjúját Varga Juditéhoz hasonlította.
Mint ismert, Vogel Evelin, Magyar Péter ex-barátnője megrázó interjút adott az Indexnek. A fiatal hölgy arról beszélt, hogy milyen ember valójában Magyar Péter. Az interjú során Vogel Evelin többször is a könnyeivel küszködött, és így mesélt Magyarról. Többek között arról is beszélt, hogy a kapcsolatuk alatt egy alkalommal Magyar az utcán üvöltözött vele és úgy közeledett felé, hogy megijedt tőle.
Pankotai Lili Vogel Evelin interjúja után úgy véli, magyarnak lenni olyan, mintha lenne egy jegyünk vagy előfizetésünk egy durvább valóságshow-hoz. A fiatal baloldali aktivista a közösségi oldalán osztott meg egy videót, amiben kávéfőzés közben mondja el véleményét az interjúról – olvasható a Magyar Nemzeten.
A magyar politika meg közélet kicsit olyan, (…) mintha összegyúrták volna a streamingszolgáltatások legdurvább részeit”
– mondta Pankotai Lili a Magyar Péter körül kialakult helyzetről. Az aktivista Vogel Evelin interjúját Varga Judit interjújához hasonlította, ahol Magyar Péter volt felesége szintén őszintén elmesélte kapcsolatát volt férjével.
Ahogy az Arc kiállítás egyik plakátján áll: ,,Az egyik szemem sír, a másik szürkehályog műtéti időpontra vár”. Én már csak nevetni tudok.Ahogy az Arc kiállítás egyik plakátján áll: ,,Az egyik szemem sír, a másik szürkehályog műtéti időpontra vár”. Én már csak nevetni tudok.
Posted by Lili Pankotai on Wednesday, September 25, 2024
(Mandiner)
0 Megjegyzések