Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Elszabadult a pokol Leeds-ben, menekültek a rendőrök az őrjöngő bevándorlók elől


Leedsben az életükért menekültek a rendőrök, miután a bevándorló hátterű családok az utcákon törtek-zúztak.

A dühöngő bandák felborítottak egy rendőrautót a Harehills utcáin, a brit északi város egyik külvárosában, ahol magas az etnikai kisebbségekhez tartozó emberek aránya - számol be az Express.

A közösségi médiában megosztott felvételeken látható, amint migráns fiatalok bandái beverik egy rendőrautó ablakát, és tárgyakat dobálnak rá, miközben rendőrök ülnek benne, majd betörik az ablakokat, miközben a tömeg nézi és filmezi a őrjöngést.

Az egyik férfi látható, amint felkap egy gyerek motort, és azzal veri be a rendőrautó ablakait. Az autót végül a lázadók felborítják.

A West Yorkshire-i rendőrség szóvivője  elmondta: "Ma (csütörtökön) 17 órakor a rendőrséget egy folyamatban lévő incidenshez hívták a Luxor Streeten.

"Tömeg kezdett összegyűlni, és több tisztet kértek, hogy jöjjenek el a területre, ahol a rendbontás történt. 

További rendőröket vezényeltek a területre, hogy segítsenek az incidens kezelésében.

A rendőröknek végül menekülniük kellett, mert a tömeg megvadult.


– Személyi sérülés nem történt, a helyszíni vizsgálatok folynak - írja a The Sun.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések