Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Tragikus karambol a debreceni Árpád térnél, a kórházban meghalt az egyik sérült


Egy időre teljesen le kellett zárni a Rakovszky Dániel utcát.


Összeütközött két személyautó Debrecenben, közölte a katasztrófavédelem kedden késő este. A baleset a Rakovszky Dániel utcában, az Árpád térnél történt.

A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a járműveket. A helyszínre a társhatóságokat is riasztották, az érintett útszakaszt a munkálatok idejére teljes szélességében lezárták.

Az Országos Mentőszolgálat arról tájékoztatott, hogy egy embert súlyos sérüléssel, 2 embert pedig könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba.

A Debreceni Egyetem M. Tóth Ildikó Sajtóközpontja megkeresésünkre szerda délelőtt közölte, az egyik sérültet kritikus állapotban szállították a Klinikai Központba,

ahol a gyors és szakszerű orvosi ellátás ellenére életét vesztette.

Információink szerint az áldozat az ütközés következtében kirepült a járművéből - írja a haon.hu.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések