Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Orbán Viktor támogatásáról biztosította Donald Trumpot


Orbán Viktor támogatásáról biztosította Donald Trumpot, akit azzal vádolnak, hogy törvényt szegett, amikor titkos iratokat vitt haza a Fehér Házból, majd pedig akadályozta az igazságügyi minisztériumot és az FBI-t ezek visszaszerzésében. 

A magyar miniszterelnök a jobboldali Newsmax cikkét osztotta meg a Twitteren a Trump elleni vádemelésről, és üzent is a republikánus exelnöknek. Azt írta, hogy Trump egy „nemes harcot vív”.

„Soha ne adja fel!”

– biztatta a volt elnököt bejegyzésében Orbán.



Trump is nyilatkozott az esettel kapcsolatban

Donald Trump egy videót tett közzé válaszul az ellene felhozott új vádakra:

"Azért jöttek utánam, mert ismét vezetünk a közvélemény-kutatásokban, nagy különbséggel vezetünk Bidennel szemben. <...> Az egész egy átverés, akárcsak az "Oroszország, Oroszország, Oroszország". Ahogy a hamis dosszié is egy koholmány volt, láttad a Durham-jelentést, láttad a Mueller-jelentést, az egész egy nagy koholmány volt. <...> Ártatlan ember vagyok, nem tettem semmi illegálisat." 


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések