Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Gyurcsány Ferencék felszecskázzák a baloldali kispártokat, mint gazda ember a marharépát


Van aki a moslékba kerül, valaki a silóba...

Jakab Péter távozása után már egy kongresszus összehívására sem képes a Jobbik. 

Hiába hívott össze országos kongresszust december 17-ére a Jobbik, az érdeklődés hiányában elmaradt – állítja Molnár Enikő, a párt korábbi kabinetfőnöke. Zila János, az Alapjogokért Központ elemzője szerint bár pontosan nem ismert, hogy a párt miért nem tudta megtartani kongresszusát, annak elmaradása a pártszervezet agóniájára utalhat.

– A Jobbik 2018 óta nagyon sokat vesztett erejéből, és ma már azért küzd, hogy támogatottságát egyáltalán a parlamenti bejutási küszöb közelébe emelje – fogalmazott az elemző.

Nem a Jobbik az egyetlen olyan ellenzéki párt, amely nem tud mit kezdeni a támogatottság hiányával. A baloldali törpepártok szinte mindegyike keresi az útját, tagjaik közül pedig egyre többen kötnek ki a Demokratikus Koalíciónál, amely láthatóan bedarálja a kisebb pártokat.

Az elmúlt időszakban a legtöbben a Momentum soraiból igazoltak át Gyurcsány Ferenchez. 

A Magyar Nemzet nyomán

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések