Ferencváros balliberális polgármestere ennyit írt a Facebookon.
„Ami ukránul Talpra magyarnak hangzik, az ma magyarul Slava Ukraini-t jelent. Boldogabb új évet!”
„Ami ukránul Talpra magyarnak hangzik, az ma magyarul Slava Ukraini-t jelent. Boldogabb új évet!”
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK