Nem értékelték a kormányfő Nagy-Magyarországot ábrázoló sálját.
A román külügyminisztériumban is láthatták az Orbán Viktor miniszterelnök sálját bemutató képsorokat, a Transtelex szerint
a bukaresti külügy rosszallását fejezte ki Magyarország bukaresti nagykövetnek, miután észrevették a Nagy-Magyarországot a miniszterelnök szurkolói sálján.
A románok elfogadhatatlannak tartják a „revizionista megnyilvánulás bármilyen formáját, ugyanis az szerintük ellentétes a valósággal".
A miniszterelnök Facebook-oldalára feltöltött videót, melyen a magyar kormányfő Nagy-Magyarországos sáljában gratulált Dzsudzsák Balázsnak az utolsó meccsét követően, az alábbiakban nézheti vissza:
Témák:
diplomácia
Dzsudzsák Balázs
foci
Görögország
Labdarúgás
Magyarország
Orbán Viktor
politika
Románia
sál
Sport
válogatott
