Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

A hullazsákba tett Putyin képével borították be a cseh belügyminisztérium épületét


A cseh és az ukrán zászló mellett a hullazsákba tett Vlagyimir Putyin képe is látható a prágai belügyminisztérium épületén.

Az akciót Vít Rakušan belügyminiszter kezdeményezte a független Csehszlovákia létrejöttének évfordulója alkalmából.


„Azt kívánom, mutassunk olyan bátorságot és ellenállást a mostani nehéz helyzetben, amilyet Csehszlovákia alapítói mutattak 1918-ban” - idézi Rakušant a Deník.cz. A politikus, aki egyben miniszterelnök-helyettes is, azt mondta: újra és újra meg fogják védeni az annak idején kivívott függetlenséget és szabadságot az agresszorral szemben.

A kép legalább egy hétig kint lesz az épületen.

Megjegyzés küldése

1 Megjegyzések

Pálos Trend üzenete…
EDDIG is CSEHÜL ÁLLTAK a SOK-KULACSOS POLITIKÁT FOLYTATÓ PRIBÉKEK, DE MOSTANTÓL MÁR az ORSZÁGHATÁRAIKRA SEM FOGADNÉK "HOSSZÚTÁVON"!!!