Két személyautó karambolozott a 39-es főúton, a 20-as kilométernél.
Műszaki mentés céljából a szerencsi hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre.
Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK