Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Narcisztikus, hisztérikus, kiszámíthatatlan – ezt mondták a Jobbik botrányhőséről (videó)


A párt belső viszonyait jól ismerő Apáti István szerint Szilágyi Györgyék szivárogtattak a Jobbik szexbotránya kapcsán.


Narcisztikus, hisztérikus, kiszámíthatatlan ember

– így jellemezte a Mi Hazánk Mozgalom alelnöke Földi Istvánt, azt a jobbikos politikust, aki a hírek szerint meg akarta erőszakolni Szilágyi György 24 éves barátnőjét.

Sajtóhírek szerint még 2021 decemberében az áldozatot jobbikos politikusok becsalták és bezárták egy szobába, majd a tettes levetkőzött és fizikai erőfölényét kihasználva próbálta őt megerőszakolni. Jakab Péter ugyan egyből a Fideszre fogta a botrányt, de Apáti István szerint Szilágyi Györgyék szivárogtattak. Mint mondta:

Azt a lúzerséget Szilágyi György már nem akarta benyelni, hogy ez történik élettársával, aztán az, aki ezzel az üggyel összefüggésbe hozható, beüljön a helyére az Országgyűlésbe.


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések