Árokba csúszott egy személyautó a 3321-es főút 16-os kilométerénél csütörtökön, a reggeli órákban, közölte portálunk érdeklődésére a megyei rendőr-főkapitányság sajtóosztálya.
Az Országos Mentőszolgálat munkatársai a helyszínről egy idős nőt szállítottak könnyebb sérülésekkel kórházba, tudatta portálunkkal a mentőszolgálat kommunikációs osztálya.
Témák:
- Hajdú-Bihar Vármegye
