Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kiestünk az Európa-bajnokságról: Izland - Magyarország: 31 - 30


A magyar válogatott két éve az Eb-n ugyancsak Izland ellen játszotta az utolsó csoportmeccsét, akkor egy kiemelkedő kapusteljesítményt hozó, szenzációs második félidővel 24–18-ra nyert.
 

A vége 31–30, Izland hibátlan teljesítménnyel jutott tovább. Magyarország kiesett. 

Utolsó csoportmeccsét játszotta kedden este a magyar férfi kézilabda-válogatott a részben hazai rendezésű Európa-bajnokságon, a képlet pedig egyszerű volt: vereség esetén biztosan búcsúzik Gulyás István alakulata a további küzdelmektől, két, vagy annál több gólos győzelemnél pedig középdöntős. Sajnos az első forgatókönyv teljesült, egy végletekig kiélezett meccsen 31–30-ra nyertek az izlandiak, így a magyar csapat búcsúzott a további küzdelmektől.

A szakmai stáb az első és a második találkozóhoz hasonlóan ezúttal is ugyanazt a 16 játékost nevezte a mérkőzésre, így a koronavírusos Győri Mátyáson kívül Borbély Ádám, Nagy Bence és Sunajko Stefan maradt ki.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések