Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kamu Geri: Szabó Tímea társelnök-társamat nehéz megijeszteni


Megjött Gergő, aki 500 milliót költött feleslegesen az előválasztási kampányára. Azon picsog, hogy Szabó Tímea megkapta a 9,6 milliós büntetését.

Azt kellene megérdeklődnie a főpolgármesternek, hogy egy ilyen akció mit kóstál pl. az Európai Parlamentben...

Ehelyett inkább a Facebookon siránkoznak:

Ma szavazott a parlament Szabó Tímea 9,6 millió forintos büntetéséről, mindezt azért kapta, mert egy zászlóval felhívta a kormány figyelmét arra, hogy a Fudan beruházással kínai érdekeket szolgálnak ki. Kövér László alighanem évek óta szereptévesztésben van, ugyanis arra használja pozícióját, hogy ellenzéki politikusokat büntessen több millió forintra, amikor azok kifejezik nemtetszésüket az országgyűlésben. Szabó Tímea társelnök-társamat azonban nehéz megijeszteni, ahogy bárkit az ellenzéki padsorokban. Nem fogjuk engedni, hogy megépüljön a kínai elitegyetem, nem fogjuk hagyni, hogy elvegyék a magyar fiatalok jövőjét. 2022 tavaszán pedig végre olyan kormánya lesz ennek az országnak, amely nem keleti diktatúrákat szolgál ki, hanem mindig a magyar emberek érdekeit nézi - írja az alkalmatlan srác a közösségi oldalon.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések