A lettországi Ogre városában tegnap este magyar színekben világított a híd, a lettek Magyarország iránti szolidaritásaként.
Zsigmond Barna Pálnak köszönhető az, hogy erről a hírről itthon is be tudunk számolni:
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK