Magyar színekben pompázik egy lettországi híd, így állnak ki hazánk mellett


A lettországi Ogre városában tegnap este magyar színekben világított a híd, a lettek Magyarország iránti szolidaritásaként.


Zsigmond Barna Pálnak köszönhető az, hogy erről a hírről itthon is be tudunk számolni:

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!