Baleset történt Hódmezővásárhely elkerülő szakaszán, a 47-es főúton.
Az autós letért az útról és tisztázatlan körülmények között a szalagkorlátnak csapódott.
A jármű Szegedről Orosháza felé tartott. A balesetben szerencsére nem sérült meg senki.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK