Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Hadházy rottyon van: Orbán egy kis fasisztoid párt vezetőjével vacsorázott


Elborult az agya a momentumos képviselőnek. Biztos a kapálás közben sütötte meg a nap "szegény" lódoktort...


Ezt írja a Facebookon, de azt háromszor is:

Emeljük ezt ki : a magyar miniszterelnök arra hivatkozva hagyta ki a magyar-német meccsett, hogy Brüsszelben egy kis olasz fasisztoid pártocska vezetőjével vacsorázott. Na mégegyszer: a magyar miniszterelnök arra hivatkozva hagyta ki a magyar-német meccsett, hogy Brüsszelben egy kis olasz fasisztoid pártocska vezetőjével vacsorázott.

Ha nem hiszi, nézze meg annak a miniszterelnöknek a posztját, aki arra hivatkozva hagyta ki a magyar-német meccsett, hogy Brüsszelben egy kis olasz fasisztoid pártocska vezetőjével vacsorázott.


Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések