A Fradi és a Hali után a Loki stadionja is trikolórban fog pompázni ma este.
A DVSC hivatalos Facebook-oldalán ennyit írtak:
Este ismét piros-fehér-zöldben pompázik a Nagyerdei Stadion!
Németország-Magyarország, 21 óra!
Hajrá, magyarok!
Este ismét piros-fehér-zöldben pompázik a Nagyerdei Stadion!
Németország-Magyarország, 21 óra!
Hajrá, magyarok!
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK