Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Jogosítvány és engedély nélkül vezette főnöke autóját egy férfi


Orosházán egy férfit szabálysértési őrizetbe vettek, egy nőt és egy férfit pedig bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt előállítottak a rendőrök csütörtökön.


Az Orosházi Rendőrkapitányság rendőrei csütörtökön szabálysértési őrizetbe vettek egy férfit, illetve bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt előállítottak egy nőt és egy férfit – írja a police.hu.

Az őrizetbe került férfi személygépkocsit vezetett annak ellenére, hogy a rendőrség korábban eltiltotta a járművezetéstől. A rendőrök Orosházán, a Szentesi úton állították le és járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt három napon belül bíróság elé állíthatják.

A 28 éves medgyesegyházi nőt lopás bűntett elkövetése miatt körözték.

A másik férfi pedig jogosítvány nélkül vezetett, ráadásul úgy használta a főnöke gépkocsiját, hogy arra nem kapott engedélyt. Ezzel egyrészt szabálysértést követett el, másrészt a rendőrség jármű önkényes elvétele bűncselekmény gyanúja miatt is eljárást indított ellene.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések