Autó égett Komádiban


A város önkormányzati tűzoltói eloltották a lángokat.


Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi egy Dózsa György utcai lakóház udvarán, Komádiban – írja honlapján a katasztrófavédelem.

A tűzhöz a város önkormányzati tűzoltóit riasztották, akik egy vízsugárral eloltották a lángokat.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!