Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Kifosztotta saját édesanyját, hogy alkoholt szerezhessen


Az anyjával élő 38 éves férfi ellopta hozzátartozója laptopját, és értékes kozmetikumait is, hogy az ezekért kapott pénzt szeszes italra költhesse.


A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást. A nyomozás adatai alapján 2021. február 25-ét megelőzően Kazincbarcikán, a Radnóti Miklós téren található egyik lakásból az édesanyjával együtt élő 38 éves férfi eltulajdonította hozzátartozója laptopját, és értékes kozmetikumait is.

Az elkövető a több mint 200.000 forint értékű zsákmányát értékesítette, és a pénzt szeszes italokra költötte. A rendőrök a nyomozás eredményeként a férfit gyanúsítottként hallgatták ki. Az egyenruhások az eltulajdonított laptopot az eljárás során lefoglalták, később a jogos tulajdonosának visszaadták.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések