Eddig ismeretlen körülmények között árokban landolt egy autó szerdán a hajdúszoboszlói Ádám utcában.
Információink szerint a sofőr hátrahagyta járművét, a rendőrök jelenleg is keresik.
Témák:
- Hajdú-Bihar Vármegye
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK