A várható hazai és a jelentősebb, illetve magyar vonatkozású nemzetközi sportesemények márciusban.

március:

II.23-7. Északisí-világbajnokság, Oberstdorf

II.27-2. Peridot magyar nyílt fedett pályás öttusaverseny, egyben országos bajnokság, Budapest

1-5. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, 4-7. forduló

3. Női röplabda Challange Kupa, elődöntő, visszavágó, 1.MCM-Diamant Kaposvár - C.S.M. Volei Alba Blaj (román)

4-7. Fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság, Torun

5-7. Rövidpályás-gyorskorcsolya világbajnokság, Dordrecht

6. Téli dobó országos bajnokság, Szombathely

6. Férfi vízilabda Eurokupa, nyolcaddöntő, visszavágók

6. Savaria Kupa súlyemelőverseny, Szombathely

6-15. Vitorlázó Amerika Kupa, Auckland

7. Férfi röplabda Magyar Kupa, bronzmérkőzés és döntő, Ludovika Aréna

9-17. Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók

11-14. Férfi és női kard egyéni és csapat világkupa, Budapest

13-14. Téli dobó Európa-kupa, Leiria

13-14. Íjász terem ob, Alósnémedi

13-14. Női röplabda Magyar Kupa négyes döntő, Ludovika Aréna

14-17. Asztalitenisz világ olimpiai selejtező, Doha

17. Férfi vízilabda Eurokupa, negyeddöntő, első mérkőzések

17-19. Női kosárlabda Euroliga, negyeddöntős buboréktorna, Sopron

18-21. Európai olimpiai kvalifikációs birkózóverseny, Budapest

19-21. Női kézilabda olimpiai selejtezőtorna, Győr

19-23. Férfi és női párbajtőr egyéni és csapat világkupaverseny, Kazany

20. 50 km-es gyalogló országos bajnokság, Gyügy

20. Férfi vízilabda Eurokupa, negyeddöntő, visszavágók

20-21. Női torna csapatbajnokság, 1. forduló, Kiskunfélegyháza

20-28. Sportlövő világkupaverseny, Újdelhi

20-21. Evezés, első válogató, Szeged

22-28. Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Stockholm

24-28. Öttusa világkupaverseny, Budapest

23-27. Úszó országos bajnokság, Duna Aréna

24-27. Női vízilabda világliga, európai selejtezőtorna, Debrecen

24-31. Labdarúgó U21-es Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország és Szlovénia

25. Labdarúgó vb-selejtező, Magyarország-Lengyelország

26. Férfi torna csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest

27. Mezeifutó országos bajnokság, Kecskemét

27-28. Férfi és női torna szerenkénti országos bajnokság, Budapest

27-28. Salgó-rali, az országos bajnokság 1. futama, Salgótarján/Ózd

28. Labdarúgó vb-selejtező, San Marino-Magyarország

28. Gyorsaságimotoros-vb, Katari Nagydíj, Losail

28. Forma-1, Bahreini Nagydíj, Szahír

31. Labdarúgó vb-selejtező, Andorra-Magyarország