Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Vállsérülés miatt lemarad a folytatásról a San Antonio egyik legjobbja

Vállsérülés miatt lemarad az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) folytatásáról LaMarcus Aldridge, a San Antonio Spurs egyik legjobbja.

 A klub közleménye szerint a 34 éves játékost már meg is műtötték.

Aldridge a mostani alapszakaszban - amely a koronavírus-járvány miatt márciusban félbeszakadt - 53 mérkőzésen lépett pályára, átlagosan 18,9 pontot szerzett, ezzel csapata második legeredményesebb játékosa volt. Ezen kívül 7,4 lepattanót is gyűjtött találkozónként, e tekintetben pedig vezette a házirangsort.

Az NBA a tervek szerint július végén 22 csapattal, a már rájátszásba jutott vagy arra eséllyel pályázó csapatokkal, köztük a San Antonio Spurs együttesével folytatódik az orlandói Disney Worldben.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések