Pirner Alma az Instagram-oldalán árulta el, milyen sok dologban változott meg a napi rutinja, ami összességében kedvez a szépségnek.
Pirner Alma egy hosszú bejegyzésben vallott arról, miben változott meg az élete a járvány ideje alatt. A terjedelmes listája azokról a szabályokról szól, amiket Alma saját magának állított fel, hogy könnyebben elviselhetővé tegye a nehéz időket. A csinos sztár a hajnali kelést elengedte, viszont jóval többet edz, sőt, olvasni is kétszer annyit olvas egy nap.
Mutatjuk Pirner Alma hosszú listáját arról, hogyan változott az élete ezekben az időkben:
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Nektek mi változott a karantén alatt? Amire ebben az időszakban jobban kell, vagy jobban oda tudtok figyelni? 🙋🏼♀️ Én jó pár dolgot átalakítottam, teljesen tudatosan. 📌 A hajnali 5-6 órakor kelést elengedtem, tovább alszom, így az utazásokkal megspórolt időt ki tudom használni "Beauty sleep"-re.:-) 7:30 előtt nem kelek, viszont 23:00-kor legkésőbb lefekszem, így 8,5 órát alszom átlagosan. 📌 Este már csak sólámpa szolgál fényforrásnak, mely tökéletes az esti rituálémhoz és a cirkadián ritmus megfelelő működéséhez. 📌 A reggeli "POWER HOUR"-t, ami 1 óra, és az ERŐ ÓRÁJÁNAK hívom, kibővítettem. 💜 Eddig 20 perc meditáció - 20 perc tanulás/olvasás/20 perc edzés volt, most dupláztam mindent, az edzést tripláztam. 40 perc meditáció - 40 perc tanulás/olvasás, és 60-90 perc mozgás (amiben nem csak edzés, de jóga, pilates, nyújtás, és foam roller is benne van) Nem egyszerre, hanem elosztva a nap részeire. 📌 4 alkalommal legalább főzök otthon, nem rendelünk semmit, azt esszük elosztva a hétre, amit készítettünk, megtervezve a heti 1 bevásárlást, és az étkezéseket. 📌 Egyáltalán nem nézek televíziót. 📌 Megszűnt a hosszú haj, most vállig érő és imádom. Könnyebben kezelhető sokkal. 📌 Otthon beszűntettem a "mackóruhát", melegítőt, vagy nevezzük bárhogy, és csinos "casual wear" -ben vagyok, ami kényelmes, de "utcai". 📌 Minden nap felrakok egy alap sminket, parfüm, alap szépítkezés, ápolt haj, stb. 📌 Napi egyre csökkentettem a kávé adagom. 📌 Lett egy irodám itthon, így megszűnt a laptoppal dolgozás meg irodázás az étkező asztalon, a kanapén és az ágyban, ezáltal vissza kerültek a dolgok a helyére, és energetikailag is sokkal jobb, mert bár itthon vagyunk, mégis szétválik a munka és a magánélet. ....és még folytathatnám a listát, mi minden változott itt a pár hét alatt, de most Ti jöttök.:-) Nektek lettek új szabályaitok? #quarantinelife
0 Megjegyzések