Főoldal- Hajdú-Bihar Vármegye Égett a nádas Szentpéterszegnél byHírszerkesztő -április 20, 2020 0 Tíz hektáros területen égett a nádas vasárnap délután Szentpéterszeg külterületén. A berettyóújfalui hivatásos tűzoltókat riasztották, akik vízsugárral és kéziszerszámokkal fékezték meg a lángokat. Témák: - Hajdú-Bihar Vármegye Belföld Tűzeset Facebook Twitter