Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Légycsapóval verte össze 3 éves gyerekét az anya

Vádat emeltek egy anya ellen, aki egy légycsapóval verte össze hároméves gyerekét: a nőt most kiskorú veszélyeztetése miatt vonják felelősségre.

Az asszony élettársi kapcsolatban élt gyermekének édesapjával Hajdúsámsonban, majd tavaly márciusában a gyermekkel együtt elköltözött. Az anya ezután egyre türelmetlenebb lett a kicsivel, gyakran megütötte – írja az ügyészség.

Egy este a gyerek kiborította az elé tett vacsorát, amin az asszony feldühödött, majd egy műanyag légycsapó nyelével legalább tizenöt-húsz alkalommal megütötte a gyereket úgy, hogy annak testén nyolc napon belül gyógyuló zúzódásos sérülései keletkeztek.

Az apa a láthatás alkalmával vette észre a sérüléseket, ezért orvoshoz vitte a kicsit, majd feljelentést is tett.

A Debreceni Járásbíróság az anyával szemben húsz napra megelőző távoltartást rendelt el, a gyerek pedig az apjához került.

Az anyára felfüggesztett börtönt kért az ügyészség.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések