Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Hoppá: pert indít exférje ellen Cicciolina, milliókat követel tőle

Az egykori pornósztár nem tűri tovább, hogy volt férje nem fizeti a feleségtartást.

Hosszú évek után megoldódhatnak Staller Ilona pénzügyi gondjai, a szőke díva ugyanis pert indítana korábbi milliárdos férje, Jeff Koons ellen. Cicciolina elmondása szerint a férfi 1993 óta nem fizet feleségtartást, közös gyermekükkel pedig egyáltalán nem törődik, ezért jogi útra tereli a közöttük húzódó vitát.

„Nem várok tovább, ügyészségi pert indítok a volt férjem ellen. Neki rengeteg pénze van, mégsem támogat minket a közös gyerekünkkel, Ludwiggal sem törődik. Ebből elegem van! Az ügyvédemmel, Luca Di Carlóval kiszámoltuk, hogy havonta 100 000 dollár illet meg (30 millió forint), és addig nem nyugszom, amíg Jeff bele nem egyezik, hogy feleségtartást fizessen” – mesélte Ripostnak adott interjújában Ilona.

Az ügyet tovább bonyolítja az is, hogy október végén az olasz rendőrök egy razzia során kábítószer birtoklás miatt letartóztatták Cicciolina és Koons közös gyerekét, Ludwigot, ám az apuka ekkor sem akart segíteni a fiának.

„A volt férjem már akkor sem segített nekünk, még csak nem is reagált az üzenetemre, pedig tényleg nagy bajban voltunk. Most viszont kénytelen lesz válaszolni! Azt se felejtsük el, hogy nekem is köszönheti, hogy ennyire sikeres művész lett, hiszen sok kiállított alkotásán az én arcom, az én testem szerepel. Mondanom sem kell, hogy még csak meg sem kérdezett” – részletezte a történteket a díva.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések