Serie A: ötöt kapott a Fiorentina (videó)

A házigazda Cagliari 5-2-re verte a Fiorentinát az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel feljött a tabella harmadik helyére.
A szárdok szebbnél-szebb gólokat szerezve a második félidő 65. percében már 5-0-ra vezettek, a Fiorentina csak ezek után tudott szépíteni Vlahovics duplájával. A meccs legjobbja a Cagliari belga középpályása Radja Nainggolan volt, aki három gólpassza mellé egy parádés bombagólt is vágott.

Serie A, 12. forduló
Cagliari–Fiorentina 5–2 (Rog 17., Pisacane 26., G. Simeone 34., Joao Pedro 54., Nainggolan 65., illetve Vlahovics 75., 87.)

Napoli–Genoa 0–0
Inter–Hellas Verona 2–1 (Vecino 65., Barella 83., illetve Verre 19. – 11-esből)
Brescia–Torino 0–4 (Belotti 17., 26. – mind a kettőt 11-esből, Berenguer 75., 81.)
Sassuolo–Bologna 3–1 (F. Caputo 34., 75., Boga 68., illetve Orsolini 70.)